Bize Ulaşın

 
İZMİR VİNÇ
Adres
:
4. Sanayi Sitesi 129/3 sokak No:58 Bornova/İzmir
Telefon
:
+90 (232) 375 53 01
Faks
:
+90 (232) 375 46 33
E-mail
:
     

Hakkımızda

Vinç sektöründe 25. yılını tamamlayan firmamızın,
temel prensibi üretim adedinin yanı sıra üretilen hizmetlerin kalitesini müşteri memnuniyeti ile beraber üst düzeyde tutmaktır. Özellikle işletme aşamasında sorunları en aza indirmek, iş güvenliği üretim kaybı gibi sorunları sürekli bakımla gidermek temel hedefimizdir.

Firmamız, 
Avrupa FEM ve Alman DIN normlarının paralelinde çelik konstrüksiyon imalatları ve CE sertifikalı kaldırıcı grupları ile üretim teknolojisini üst düzeyde tutmaya özen göstermektedir. Ayrıca imalat sonrası sürekli bakım ve onarım hizmetleri ile sanayici ve iş adamlarımızı rahatlatmayı amaçlamaktayız. 

Metal ve çelik sanayinde, transport sistemlerinde, dizel-elektrik jeneratörlerinde, pompa istasyonlarında, gemi sanayinde ve özel tahrik sistemleri gerektiren uygulamalarda çok değişik tip ve karakteristiklerde kaplinlere gereksinim duyulmaktadır. Bu konudaki taleplere cevap vermek için Firmamız Alman TSCHAN Gmbh sanayi kaplinlerinin Türkiye ve Ortadoğu ülkelerini kapsayan genel distribütörlüğünü yapmaktadır. 

Ayrıca, kömür madenleri ve enerji sektörlerine yönelik modern ölçüm ve izleme ekipmanları üreten ENELEX firmasının da Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Enelex firması 1991 yılından kurulmuş olup merkezi Çek Cumhuriyetidir.
izmir-vinc-izmir-crane
Copyright © 2014 İZMİR VİNÇ

Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları İzmir Vinç'e aittir. İzinsiz kullanılamaz.

Tech Ajans